top of page

Про нас

70117602_2331487443630827_46356208532607

    14 вересня 2019 року відбулася історична подія – на околиці міста Кам’янське відкрився сучасний дитсадок єврозразка. За оригінальним проектом команди молодих дніпровських архітекторів та фінансуванням Дніпровської ОДА  заклад будувався  у формі бджолиних стільників. Замість вузьких сірих коридорів – світла та простора кругова галерея. А прямісінько у центрі – «родзинка» садочка – зимовий сад із теплою підлогою. Садочок отримав назву «Веселий вулик» та став частиною гімназії № 27. У садочку сформовано педагогічний колектив із 14 осіб:

Заступник директора –Жежель О.К.

Вихователь-методист – КравецьО.В.

Практичний психолог – Турчин О.А.

Музичний керівник – Шаталюк В.Р.

               Інструктор з фізичної культури – Душко О.Р

         7 вихователів та 2 асистенти вихователя.

 

Колектив дошкільного підрозділу  гімназії №27 «Веселий вулик»  здійснює свою діяльність відповідно до вимог Законів України  «Про освіту», «Про дошкільну освіту», «Про мови в Україні», «Про охорону дитинства», Базового компоненту дошкільної освіти в Україні (2012 р.), статуту комунального закладу «Гімназія №27» Кам’янської міської ради. У дошкільному підрозділі відкрито 6 груп:

  • група “Волошка” – ранній вік, від 2-х до 3-х років,

  • група,,Соняшники,,-  ранній вік, від 2-х до 3-х років

  • група “Ромашка” – 3 - 4 роки  (інкл.)

  • група “Дзвіночки” –  3 - 4 роки

  • група ,,Барвінок,,-  4- 5 років (інкл.)

  • група “Пролісок” – 5 - 6  років

 

    Щодня у дитячому закладі малят зустрічає чарівний світ казки, ігор, розваг, нових знань та досягнень. Педагоги закладу знайомлять дітей з традиціями, звичаями та історією рідного краю, допомагають здійснити мандрівку доріжками улюблених казок, вчать творити та фантазувати.Одне з найважливіших завдань колективу дошкільного закладу є піклування про фізичне, психічне та соціальне  здоров'я малюків. У  дитячому садку розпочато створення навчально-матеріальної бази та медико-соціальні умови, які забезпечують достатній рівень фізичного, психічного, інтелектуального розвитку дітей відповідно до їх індивідуальних особливостей.

 

Навчально-виховний процес здійснюється державною мовою та відповідає основним концептуальним положенням Базового компонента дошкільної освіти, яким визначено вимоги до рівня освіченості, розвиненості й вихованості дитини 6(7) років перед її вступом до школи. Реалізація Базового компонента дошкільної освіти забезпечується педагогічним колективом закладу за програмою розвитку дітей дошкільного віку «Українське дошкілля». Одним із принципів, на яких будується освітньо-виховний процес в дошкільному закладі, є принцип гуманізму та демократизму, що передбачають рівноправність, відкритість до сприйняття гуманістичних цінностей, прагнення до взаєморозуміння, поваги до прав дитини.

        Педагогічний колектив дитячого закладу поставив за мету проводить систематичну роботу, спрямовану не тільки на засвоєння дошкільниками певної суми знань, а й на розвиток інноваційної особистості, пізнавальних та творчих здібностей дітей.

Наш девіз: ”Дати шанс кожній дитині”

 

Наше педагогічне кредо:

”Кожна дитина – це неповторна індивідуальність, яка має право на любов і повагу”

                                                                                                                                М. Монтессорі

bottom of page